Class 4 District 1: at North County
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Josh Wen | Central (Cape Girardeau) | 10.4 | |
2
|
Caleb Jones | Jackson | 9.4 | |
3
|
Gabriel Eggers | Jackson | 5.8 | |
4
|
Mark Elders | North County | 5.75 | |
4
|
Peter Hickman | North County | 5.75 | |
6
|
Drew Young | Jackson | 3.6 | |
7
|
||||
8
|
Class 4 District 2: at Union
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Jack Bellamy | Pacific | 9 | |
2
|
David Henderson | Union | 7.8 | |
3
|
Jon Rion | St. Clair | 3.2 | |
4
|
Justin Hoelker | Seckman | 2.8 | |
5
|
Mike Little | St. Clair | 2.4 | |
6
|
Sabrina Townsend | Seckman | 2 | |
7
|
||||
8
|
Class 4 District 3: not reported
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
||||
2
|
||||
3
|
||||
4
|
||||
5
|
||||
6
|
||||
7
|
||||
8
|
Class 4 District 4: not reported
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
||||
2
|
||||
3
|
||||
4
|
||||
5
|
||||
6
|
||||
7
|
||||
8
|
Class 4 District 5: not reported
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
||||
2
|
||||
3
|
||||
4
|
||||
5
|
||||
6
|
||||
7
|
||||
8
|
Class 4 District 6: at Parkway Central
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Jason Liang | Parkway Central | 18 | |
2
|
Nathan Emmons | Parkway North | 14 | |
3
|
Will Hack | Parkway Central | 4.5 | |
4
|
Chris Camie | Parkway North | 2.5 | |
5
|
Nick Rupel | Parkway Central | 2 | |
5
|
Tom Morrell | Parkway Central | 2 | |
7
|
||||
8
|
Class 4 District 7: at Fort Zumalt West
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Charles Hang | Francis Howell Central | 12 | 16.8 |
2
|
Julia Price | Fort Zumalt West | 12 | 10 |
3
|
Robert Foster | Fort Zumalt West | 11 | 5.8 |
4
|
George Yu | Francis Howell Central | 11 | 5.2 |
5
|
Abby Genet | Fort Zumalt West | 11 | 4.8 |
6
|
Michale Hoosier | Warrenton | 11 | 4.5 |
7
|
||||
8
|
Class 4 District 8: at Rock Bridge
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Adam Sperber | Hickman | 11 | 10.6 |
2
|
Ravi Fernando | Kirksville | 11 | 10 |
3
|
Justin Winn | Mexico | 12 | 6.67 |
4
|
Mike Mikatka | Rock Bridge | 12 | 5.8 |
5
|
Zane Bright | Hannibal | 12 | 5.75 |
6
|
Allen Greenlief | Rock Bridge | 12 | 5.4 |
7
|
||||
8
|
Class 4 District 9: at Helias
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Stephen Rehagen | Helias | 6.75 | |
2
|
Ryan Wilkerson | Rolla | 6 | |
3
|
Luke Cobblah | Smith-Cotten | 5.75 | |
3
|
Brad Berhorst | Helias | 5.75 | |
3
|
Molly Hayes | Helias | 5.75 | |
6
|
Stewart Boling | Jefferson City | 3.66 | |
7
|
||||
8
|
Class 4 District 10: at Parkview
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Nathan Duke | Parkview | 7.6 | |
2
|
Shaun O'Donoghue | Lebanon | 6.2 | |
3
|
Devin Kelsey | Parkview | 5.6 | |
4
|
Garrett Weaver | Liberty | 3.2 | |
5
|
Tory Vestal | Hillcrest | 3 | |
6
|
Eric Hopkins | Bolivar | 3 | |
7
|
||||
8
|
Class 4 District 11: not reported
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
||||
2
|
||||
3
|
||||
4
|
||||
5
|
||||
6
|
||||
7
|
||||
8
|
Class 4 District 12: not reported
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
||||
2
|
||||
3
|
||||
4
|
||||
5
|
||||
6
|
||||
7
|
||||
8
|
Class 4 District 13: not reported
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
||||
2
|
||||
3
|
||||
4
|
||||
5
|
||||
6
|
||||
7
|
||||
8
|
Class 4 District 14: at Independence
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Michael McClellan | Truman | 11.67 | |
2
|
Michael Woods | Truman | 3.33 | |
3
|
Jordan Mitchell | Blue Springs | 3.25 | |
4
|
Clint Wagoner | Grain Valley | 2.67 | |
5
|
Sean Dorrance | Grain Valley | 2.33 | |
6
|
Jared Barnes | Blue Springs | 1.75 | |
6
|
Quinn Shields | Blue Springs | 1.75 | |
8
|
Class 4 District 15: not reported
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
||||
2
|
||||
3
|
||||
4
|
||||
5
|
||||
6
|
||||
7
|
||||
8
|
Class 4 District 16: at Savannah
Rank
|
Name
|
School
|
Grade
|
Average
|
1
|
Zach Kerns | Savannah | 12.4 | |
2
|
Tanner Velazquez | Kearney | 10.8 | |
3
|
Robert Bradley | Savannah | 3.4 | |
3
|
Jacob Sinclair | Savannah | 3.4 | |
5
|
Joshua Boehm | Kearney | 2.8 | |
6
|
Nick Apear | Kearney | 2.6 | |
6
|
Stephen Sawle | Platte County | 2.6 | |
8
|